ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY

    Máte zdravotné problémy? Neviete si s nimi dať radu? Navštívili ste už mnohých lekárov? Niekedy vyžaduje riešenie zdravotných problémov prístup z iného pohľadu. Niekedy je pre riešenie zdravotného problému nutný ľudový liečiteľ. Stretnutie s ezoterickou bytosťou dokáže zázraky. Zdravie je to najcennejšie čo máme. Ľudia sa udržiavajú v dobrom zdravotnom stave rôznymi spôsobmi. Je to najmä športovanie a v súčastnosti stále častejšie je to jóga. Jóga udržuje človeka fit aj po telesnej a aj po duševnej stránke.

    Častokrát však máme zdravotné problémy, s ktorými si nevedia lekári pomôcť celé roky. Nevedia identifikovať chorobu, nájsť pôvod bolestí a tak skúšajú rôzne lieky, rehabilitácie a podobne a všetko bezvýsledne. Aj keď si to lekári neradi priznávajú, keď pacient nenachádza uzdravenie u lekára, hľadá ho u ľudového liečiteľa. Keďže ľudové liečiteľstvo je tu už od nepamäti, moderná medicína zabúda na staré, ale osvedčené liečiteľské praktiky.

    Niekedy stačí ľudovému liečiteľovi využiť vlastnú liečivú bioenergiu, ktorou pôsobí na boľavé miesto, niekedy je potrebné prijať liečivú energiu z liečivých kameňov a niekedy stačí použiť tie správne bylinky. Veľakrát si lekár nevie rady, lebo nejde o bežnú chorobu získanú nesprávnym životným štýlom, či niečim podobným. Chodíte po lekároch a lekári Vám určujú rôzne diagnózy a ich liečenie. Všetko bezvýsledne. Možno ste boli napr. obeťou urieknutia, zočiny. Zočina sa pritom dá vyliečiť pomocou rastliny čistec. Je veľa vecí, ktoré lekári asi zámerne prehliadajú, lebo ich považujú za prežitok, či niečo nevysvetliteľné. Ľudový liečiteľ má na problémy iný pohľad a preto máva neočakávane dobré výsledky aj u ľudí, ktorí už od zúfalstva neverili v pozitívny obrat.

    Ľudová liečiteľka Jana Sára sa stretáva so širokým spektrom zdravotných problémov a pomáha s ich riešením. Ak hľadáte aj Vy pomoc s Vašimi bolesťami a chcete sa stretnúť s ľudovou liečiteľkou Janou Sárou, neváhajte zavolať.